Průmysl Monitorujeme i ta nejnepřístupnější místa

Přehrát video Přehrát
Průmyslové inspekce

Průmysl, průmyslové inspekce

Potřebujete zmapovat průmyslový nebo zemědělský areál? Nasnímat pozemek a jeho hranice podle mapy katastru? S pomocí dronu a pozemní 360° 3D kamery vám zajistíme kvalitní vizuální podklady pro revize, inspekce i mapování pozemků a budov. Obrazně řečeno vás přeneseme i tam, kam je jinak jen velmi obtížné se dostat. Potřebujete zjistit stav vaší střechy, komínů, oken, okapů, nebo rozvodů elektrického vedení? Pro revizního technika může být dron v rukách kvalifikovaného pilota rychlým a bezpečným pomocníkem. S pomocí 3D kamery umíme vytvořit interaktivní virtuální prohlídku výrobní haly, rozvodny nebo strojovny tak, aby pro vás byl daný prostor zachycený do nejmenšího detailu pro prezentaci, potřeby investic nebo témat štíhlé výroby. Při pořizování záběrů je samozřejmě možná účast vašeho technika, aby pořízená dokumentace co nejvíce vyhovovala vašim potřebám. K dobré prezentaci o společnosti nabízíme k využití ideálně obě technologie - natáčení dronem a 3D kamerou.

Naše specializace

Realitní společnosti - letecké foto a video nemovitostí, developerských projektů a pozemků.
Průmyslové objekty - kvalitní vizuální výstupy pro kontrolu, revizi a inspekci průmyslových objektů.

Zemědělské areály a pozemky - kontrola úrody a sadby pomocí dronu, mapování pozemků.
Stavebnictví - časosběrné video při výstavbě projektů, kvalitní výstupy pro revizi staveb, spolupráce s vašimi techniky.Obce a státní správa - letecké foto a video obcí, mapování pozemků.

Specifikace služby
VIDEO: HD, FULL HD nebo 4K jak pro dron, tak pro pozemní kameru. Dron - 30 fps, pozemní kamera až 960fps v HD.

Formát dodání:
Video: MP4, MOV (H.264)
Foto: JPG, TIFF, RAW. Foto 13 mpx pro dron, 16 mpx pro pozemní kameru.

Náhledy záběrů a spolupráce s vašim týmem jsou pro nás samozřejmostí. Výstupem z 3D kamery je interaktivní virtuální prohlídka, nebo prezentace. Zakázku Vám předáme jak elektronicky, tak na zvoleném nosiči, např. USB.

Příklad služby

Venkovní snímek včetně výhledu do okolí a detailů nemovitosti.
Natáčecí let: 1 - 2 hod
Postprodukce: 3 - 6 hod
Cena: cca 8.000 - 16.000 Kč

Interaktivní 3D zpracování virtuální prohlídky objektu, nebo jeho prezentace. Výstup vhodný pro umístění na vašem webu nebo sociálních sítích.
Plocha objektu: 100 až 1000 m2
Cena: cca 10.000 - 90.000 Kč, podle složitosti interiéru objektu. V kombinaci obou technologií se cena odvíjí od velikosti a obtížnosti zakázky.

  • Moderovaná prezentace strojovnyModerovaná prezentace strojovny
  • Interaktivní prezentace strojovnyInteraktivní prezentace strojovny